Vítejte na stránkách restaurace New Romance

Rodinná restaurace New Romance je vytvořena s cílem přinášet příjemnou, přátelskou atmosféru a nabízí nejen typickou českou, ale i středomořskou kuchyni. Najdete zde také burgery, pizzu a moderní gastronomii, kvalitní vína z Moravy a výborné čepované  pivo, polední nabídku v pracovních dnech.

Restauraci najdete v Rožmitále pod Třemšínem, ulice Rybova – jen pár kroků od centra města, na břehu Podzámeckého rybníka (BEZPLATNÉ PARKOVÁNÍ je možné právě na parkovišti u Podzámeckého  rybníka nebo  též na náměstí).

VAŘÍME KAŽDÝ DEN, CELÝ DEN také rozvážíme…

Rožmitál rozvoz zdarma (min. nad 125 Kč..), přilehlé sousední obce (Vranovice, Bezděkov, Sedlice, Voltuš, Zalány, Věšín ) objednávky NAD 200 Kč, ALE S OHLEDEM NA obsazenost  RESTAURACE/TERASY !!! Vzdálenější obce (Hutě, Nepomuk, Buková, Vševily ….) nad 300 Kč obj., ty ještě vzdálenější trasy dle výše objednávky dohodou a za poplatek. Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vaši návštěvu.

tel. 607200580

V restauraci můžete platit hotově, kartou nebo stravenkami (Sodexo,-Pluxee, Chéque Déjeuner, Naše stravenka). Na rozvoze pouze v hotovosti nebo stravenkami. Hotovost na stravenky nevracíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *